| Wirtualna orkiestra, wkrótce zagra w Sylwestra. Ona niskie ma gaże, jej nie straszne blamaże. | Moje kompozycje-Moja_Muzyka.htm |
| KOLĘDY | Pieśni kościelne |
| Moje ulubione zespoły wokalne | |
| Muzyka Mistrzów | |
| Przeboje | |
| Muzyka ze śpiewnika | |
| Muzyka ze śpiewnika z lat 1914-39 | |
| Utwory Zespołu Śląsk | |
| W Krainie Melodii | |
| Asturia | ||||
| Furman | Z repertuaru zespołu Mazowsze | słowa | ||
| Hejnał z Wieży Mariackiej | ||||
| I znów zakwitły jabłonie | (w III klasie szkole podstawowej śpiewaliśmy tę piosenkę na akademii na zakończenie roku szkolnego w roku 1962) | I ZNÓW ZAKWITŁY JABŁONIE - ZESPÓŁ "BOLERO" | ||
| Kalina | ||||
| Komu dzwonią | Słowa | |||
| KAWALIRY | Z repertuaru zespołu Mazowsze | |||
| Pije Kuba | ||||
| Piosenka o nowym Jaśle | Muzyka:Jerzy Kaszycki | Słowa Tadeusz Śliwiak | ||
| Bandoska | Z repertuaru zespołu Mazowsze | |||
| Szeherezada | ||||
| Taniec gnomów | w roku 1959 moja matka grała ten utwór na fortepianie na przedstawieniu Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaśle, w którym występowała moja siostra | |||
| Taniec marionetek | drugi z utworów z tego przedstawienia szkolnego | |||
| Walc z operetki "Księżniczka czardasza" | ||||
| Witaj Majowa Jutrzenko | ||||
| Wlazł kotek na płotek | ||||
| Żeglarz | ||||
Spakowane archiwum z plikami midi -Moje_melodie.zip
Wprowadziłem na stronie znacznik audio ale z odtwarzaniem pliku ogg , ponieważ znaczniki embed i bgsound przestaly działać na stronie umieszczonej na serwerze i działały tylko na moim komputerze i tylko w przeglądarce Firefox , melodie w postaci plikow midi można ściągnąć i odtworzyć po zapisaniu odpowiednim programem , podobnie przerobię inne moje strony z dźwiękiem w tle
Licznik